Caterpillar / housenka pro děti 1 – 2 roky s rodičem

 

V této skupině si dětí hrají, objevují a především poslouchají a rozšiřují pasivní znalost jazyka. Většina z nich vydává zvuky, ze kterých časem budou slova. Děti docházejí s jedním rodičem, který jim poskytuje bezpečí a zároveň je motivátor. Děti se postupně učí rutiny, které jsou důležité a jsou základním kamenem pro učení jazyku ve skupině. Aktivity se mění po max. 3 minutách a lekce je dynamická (zpívání a s tím spojené aktivity a tanečky, rýmy, zvukové knížky atd.) aby děti udržely pozornost, která je ze začátku velice krátká, ale v průběhu kurzu uvidíte obrovské pokroky. Všechny tyto aktivity upevňují vzájemnou komunikaci a citovou vazbu mezi rodičem a dítětem. Kurz je po celou dobu v angličtině. Děti se v tomto věku velice jednoduše a přirozeně adaptují do anglicky mluvícího prostředí a zároveň jsou v prostředí s ostatními dětmi, kde mají prostor pro vzájemnou interakci.

 

Den a čas pro 2018/2019 bude upřesněn 

Součástí  kurzu je obrázková kniha se zvukovým panelem z anglického nakladatelství Usborne Books. Děti by se měly věnovat angličtině každý den – stačí malou chvíli, ale opakovaně a pravidelně, aby se z toho stal zvyk a aby byl kurz úspěšný.

Čtení pohádek představuje ideální doplněk kurzu, jak děti vystavit angličtině na krátkou chvíli každý den. Kurz je sestaven tak, aby učební hodiny vycházely z výukových obrázkových knih.

Počet dětí ve skupině je záměrně limitovaný, aby všechny děti dostaly pozornost a měly prostor se zapojit do všech aktivit. V kurzu je dětem umožněno učit se prostřednictvím zážitků a všemi smysly.