Fairies and pirates / víly a piráti pro děti 3 – 4 roky

Děti docházejí do skupiny bez rodičů. Prvních pár týdnů si hodně hrajeme a seznamujeme se. Pro některé děti bude odloučení od rodičů poprvé (pokud ještě nedochází do školky) a proto je důležité, aby se děti cítily spokojeně a bezpečně. V tomto kurzu postupně opakujeme a začínáme mluvit v krátkých větách. Tematicky se tento kurz vztahuje k tématům a zálibám, které děti tohoto věku zažívají doma či ve školce. Děti se rychle naučí rutiny a respektují pravidla ve třídě. V této skupině děti pracují s pracovním sešitem. Vyplňujeme, kreslíme a tvoříme. Aktivity se střídají se zpíváním a hraním her. Předčítáme obrázkové knížky. V hodině je jazyk 100% angličtina.

 

Den a čas pro 2018/2019 bude upřesněn.

Součástí každého kurzu jsou obrázkové knihy a jedno CD z anglického nakladatelství Usbourne Books. Děti by se měly věnovat angličtině každý den – stačí malou chvíli, ale opakovaně a pravidelně, aby se z toho stal zvyk a aby byl kurz úspěšný.

Čtení pohádek nebo poslouchání CD doma či v autě je ideální kombinace. Kurz je sestaven tak, aby učební hodiny vycházely z výukových obrázkových knih a CD.

Počet dětí ve skupině je záměrně limitovaný, aby všechny děti dostaly pozornost a měly prostor se zapojit do všech aktivit. V kurzu je dětem umožněno učit se prostřednictvím zážitků a všemi smysly.