Young Learners 0 / předškoláci ve věku 5 – 6 let

Kurz je určen pro předškoláky ve věku 5-6 let, kteří už mají zkušenost s angličtinou, ale i pro děti, které s angličtinou začínají. I přesto, že celá výuka probíhá v angličtině, lekce jsou protkané vizuálními pomůckami, chytlavými písničkami a hrami pro předškoláky. Děti mají pracovní sešity, se kterými pracují v hodině (anglicky se seznamují s čísly, písmeny, luští různé hlavolamy, atd.). Děti mluví v krátkých větách již od samého počátku díky citlivému, přátelskému přístupu a podpory lektorky.

Den a čas pro 2018/2019 bude upřesněn.

Součástí každého kurzu je pracovní sešit z nakladatelství Usborne Books, se kterým děti pracují v hodinách. Doporučujeme rodičům, aby s dětmi četli anglické knížky a podporovali tím jejich slovní zásobu. Děti by se měly věnovat angličtině každý den – stačí malou chvíli, ale opakovaně a pravidelně, aby se z toho stal zvyk a aby byl kurz úspěšný.

Čtení pohádek nebo poslouchání CD doma či v autě je ideální kombinace.

Počet dětí ve skupině je záměrně limitovaný, aby všechny děti dostaly pozornost a měly prostor se zapojit do všech aktivit. V kurzu je dětem umožněno učit se prostřednictvím zážitků a všemi smysly.