Young Learners 1 / školáci ve věku 6 – 7 let

Kurz je určen pro školní děti ve věku 6-7 let. Hlavním obsahem tohoto kurzu je představení anglické abecedy a zvuků jednotlivých písmen (kombinací písmen) zábavným způsobem . Znalost ‚phonics‘ je základem pro čtení v angličtině. V českých školách se znalost ‚phonics‘ kompletně přeskakuje a děti jsou nuceny pracně a dvojitě se učit jak se slovíčka píší a jak se vyslovují.

Tento kurz volně navazuje na Young Learners 0, přijímáme nové děti pouze v případě, že už se angličtinu učily. Tento kurz není vhodný pro děti, které s Aj začínají.

Den a čas pro 2018/2019 bude upřesněn.

Součástí každého kurzu je pracovní sešit z nakladatelství Usborne Books, se kterým děti pracují v hodinách. Doporučujeme rodičům, aby s dětmi četli anglické knížky a podporovali tím jejich slovní zásobu. Děti by se měly věnovat angličtině každý den – stačí malou chvíli, ale opakovaně a pravidelně, aby se z toho stal zvyk a aby byl kurz úspěšný.

Čtení pohádek nebo poslouchání CD doma či v autě je ideální kombinace.

Počet dětí ve skupině je záměrně limitovaný, aby všechny děti dostaly pozornost a měly prostor se zapojit do všech aktivit. V kurzu je dětem umožněno učit se prostřednictvím zážitků a všemi smysly.